2018. július 30., hétfő

Japán huncutság [1]




   Az EXO kelletlenül vonszolta be magát a megbeszélt terembe. Valójában senkinek nem volt már kedve semmihez, de csinálniuk kellett, nem dobhatták be a törölközőt. Mert, ha ők nem dolgoznak, akkor az EXO-L – ek nem mosolyognak. Valahogy ez csengett mind a nyolc tagnak a fülében, amikor egy pillanatra is megfordult a fejükben, miszerint ők pihennek egy keveset.
   A kanapéra ültek, egymás mellé, olyanok voltak akár a verebek a drótokon, csendben,- ami tőlük elég fura volt- várakoztak a menedzserre, hogy elmondja, merre mennek, mit kell tenniük. Valójában alig vártak negyedórát a mindig fáradt Sehun, lehunyt pillákkal pihent, Baekhyun feje Minseok vállán foglalt helyet, míg Chanyeol a telefonját nyomkodta, füleiben zene szólt.
   - Fiúk! – lépett a terembe a menedzser, mire mindenki felkapta a fejét, még a bóbiskoló Jongdae is. – Holnap Japán, fanmeeting, olyan nagy, mint a múltkor, aztán a további programokat ott megkapjátok. A hotelben a szoba felosztásokat beküldtem a chatcsoportba, ha valakinek nem felel meg – nézett jelentőség teljesen Baekhyunra – szóljon és megpróbálom változtatni. Fél tízkor indulunk a dormból, jó lenne, ha kilencre a kisbuszba lennétek, a bőröndökkel együtt.

  Bár a srácok fáradtak voltak nem lazsáltak akkor sem, mikor haza lettek küldve. Mindenki elvonult a szobájába, Junmyeon és Jongdae pakolni kezdett, hogy reggel ne kelljen neki, Chanyeol zenét írni ment a kis stúdiójába, Minseok és Baekhyun együtt néztek valamit az idősebb telefonján. A két fiatal táncokat gyakorolt, míg Kyungsoo szöveget tanult. A dormban nem volt nyüzsgés, mégis a leader boldogan járkált fel s alá, mert tudta, másnap látni fogja a fanokat, akik megőrülve mosolyognak majd.

***

  -Remélem tudod mit jelent az, hogy Japánba megyünk! – lépett Baekhyun, Chanyeol mellé, aki elhúzta a száját.
  - Rengeteg skinshippet, igaz?
  - És még annál is többet – rázta meg haját a kisebb, majd beült a helyére a kisbuszban.



   Nem szerette, Baekhyun nem szerette, hogy meg kell játszania magát a fanok előtt. Szerette Chanyeolt, a legjobb barátja volt, mégis őrültségekre kérték őket. Nem szokták egymást tapogatni, kezét megfogni, sőt még csak közelebb állni egy méternél, ha nem muszáj, de a japán fanok annyira ChanBaek mániásak, tenni kell nekik a szépet, mert ebből van nyereség. Baekhyun sosem értette miért nem lehetnek egyszerűen csak olyan jó barátok, mint Minseok és Jongdae, miért kell belebeszélni a rajongók hasába a lyukat?
 Elbóbiskolt az úton, majd mikor észhez tért egy forró tenyeret érzett meg combja belső felén, kissé meglepődött, hisz sosem fogdosta még meg senki őt ilyen nyíltan, de aztán körbenézett és rájött, mindenki alszik. Ő és Chanyeol hátul ültek, leghátul, bár nem volt garancia arra, hogy a sofőrűk nem látja őket, nagy eséllyel eltakarta kettejüket az előttük ülő széles vállú Sehun és a kisebb Kyungsoo.
 - Chanyeol-ah – suttogta a másik vállába. Elpirult, kimelegedett egy pillant alatt és kellemetlenül feszengett a másik tenyere miatt. Nem tudta mi a fene ütött belé, alsó ajkára harapott, ahogy megérezte a forróságot fentebb csúszni. A mellette ülő felmordult, egy apró nyögés csúszott ki elnyílt ajkai között, majd tovább pihent, de Baekhyun egyre rosszabbul lett. Kapkodta a levegőt, nem tudta mi tévő legyen, hiába simított rá a másik nagy és eres kezére, nem tudta elvenni a helyéről. Nem tudta megmozdítani, mert akkor biztos felnyögött volna a kellemes érzéstől. Érezte a gyomrában a bizsergést, ahogy az elterülő forróságot is a mellkasában.
  - Chan… kérlekh – szuszogott ezúttal már a másik fülébe, hogy végre felébredjen, de az csak tovább pihegett minden szó és mozdulat nélkül.


 Chanyeol ördögi módon kezdte el húzni a kisebb eszét. Elaludt, olyan gyorsan bóbiskolt el, hogy muszáj volt kihasználni a helyzetet, meg akarta érinteni, óóó, de még milyen helyeken! Chanyeol mindennél jobban kívánta a kisebbet, sosem vallotta magát másnak, de úgy gondolta ő Baekhyun-szexuális, bármennyire idiótán is hangzott.
 Szerette volna néha végig húzni a kezét azon a csillogó, hófehér bőrön. Rácsókolni a másik ajkaira anélkül, hogy az ellökje magától, végig pillantani a fedetlen testen, amin a vízcseppek lassan folydogálnak lefelé.
 Megremegett a gyomra mikor a másik felébredve kérlelni kezdte. Nem aludt, csak pihentette a fejét, viszont jól tudta álcázni magát, néha kicsit felsóhajtott, és ilyenkor a kezét is fentebb csúsztatta a kisebb combján. Száját be akarta harapni, tenyerével a másik arcára akart simítani, hogy aztán egy lágy puszit nyomjon a vastag ajkakra, de nem tehette. Nem, mert úgy érezte, Baekhyun sosem tudná viszonozni azt az imádatot, amit Chanyeol érzett iránta.
 - Kérlek... - nyögte a másik fülébe, majd egy forró érintést vélt felfedezni fülénél. Baekhyun ajkai rátapadtak a másik fülcimpájára, míg ujjai a pólója alá csúszott. Chanyeol szíve heves ritmusban kezdett el dübörögni, úgy érezte menten letámadja a másikat, sosem kerültek még ilyen közel egymáshoz. Talán csak kezdeményezni kellett és a lavina megindul? Gondolkozott magában Chanyeol, míg ajkait elnyitva próbált a cirógató ujjaktól eltekinteni, de Baekhyun sem hagyta magát.
 Chanyeol keze már a másik nadrágkorcánál járt, ujjaival a gombokat piszkálta, míg tenyerét másik férfiasságán pihentette. A kisebb pedig úgy gondolta, ha elkezdték, hát fejezzék is be. Akkor ott, vagy a repülőn, netán a hotelben, mindegy volt neki, de megkívánta a colost.
 - Chanyeol - nyögte halkan az édes kis manó fülbe, mire a másiknak kipattantak a szemei. Ujjaival Baekhyun már fél merev férfiasságát simogatta, nem foglalkozott a nadrággal, amivel eddig piszkálódott, azonnal a tárgyra tért. Chanyeol lentebb hajtotta a fejét, hogy bele csókolhasson a hívogató és illatos nyakba, mikor Baek elhúzódott és kezeit a magas nyaka köré csavarta. Elszántság csillogott a szemében, lüktető férfiassága és a hevesen dobogó szíve azt hazudta a másiknak, hogy akarja. Akarja, hogy Chanyeol megcsókolja, leszedje a nadrágját és erőszakosan tegye magáévá. Ám ez mind szertefoszlott, mikor a kocsi megállt.
 Ők ketten szétrebbentek, és gyorsan alvást színleltek. Baekhyun elterült az ülésen, míg Chanyeol fejét az ablaknak döntötte. Bár mind a kettejük nadrágja dudorodott, sőt Baekhyunén egy kis átázás is keletkezett, nem érdekelte. Lehunyt szemei előtt Chanyeol már durván a falnak préseli a szobájukban, majd az ágyban minden felkészítés után, tövig merül el benne, míg ő élvezettel nyög fel a maga rekedtes, buja hangján.
 Nyammogva játssza el, hogy épp felkel, mikor a hátra forduló maknae megérinti a vállát.

   Kínos pillanatok követték egymást. A reptéren majdnem megfogták egymást kezét, de Baekhyun inkább a pulcsijába bújt, míg a magas csak nevetett rajta. Túlléptek az egészen, nem akadtak fent apróságokon, bár Chanyeol szíve megrepedve próbált helyre állni, tudta, hogy ennek nem lesz jó vége.
 A repülőn nem egymás mellett kaptak helyet, ami bár meglepő volt, ebben a légkőrben nem zavarta egyiket sem. Talán ismét elkezdték volna a játékot, és akkor már kitudja meddig jutottak volna el.

  Japán. A levegő szmogos, mindenkin maszk volt, a rajongók szinte belenyomták a telefonjukat a fiúk arcába, mégsem tettek semmi rosszat. Tűrtek, mint mindig, mi mást tehettek volna? Mindenki el volt veszve a maga kis világában, a pihenésről fantáziáltak, kivéve egy embert. Byun Baekhyun vére pezsgett, egyre jobban várta, hogy végre a hotelbe érjenek, hogy Chanyeollal folytassák azt, amit elkezdtek. De hiába. A colos elfáradt, egész úton a telefonját piszkálta, dalszöveget írt a következő dalához. Agyilag teljesen lemerült, ha nem lettek volna a többiek, talán rossz kisbuszba ül.

   Chanyeol a fejét az enyhén bepárásodott ablaknak döntötte, míg ujjaival a biztonsági övet piszkálta. Baekhyun csak csendesen olvasott mellette, de mindez csak látszat volt. Ugyanúgy ültek akárcsak Koreában, a feszült légkör közéjük telepedett és nem tudták mi legyen. Bűn lett volna folytatni a dolgokat, mégis Baekhyun elcsábult, olyan gyorsan, mint még soha. Nem gondolkozott, egyáltalán nem érdekelte, hogy mindenki fent van, ujjai elindultak. Észrevétlenül kezdte el simogatni a magas combját, hogy aztán beinduljon és ő is ugyanúgy akarja a kisebbet. De Chanyeol ellenállt a kísértésnek. Nem tett semmit, csak ugyanúgy kifelé bámult, rájött, hogy nekik nem szabad ezt csinálniuk. Nem húzhatják egymást, nem kerülhetnek kontaktusba, mert azzal felborítanának mindent. Hat évig olyan jól megvoltak, nem sok maradt a szerződés hamarosan lejár, illetve a katonaság is lassan itt van, nem gabalyodhatnak össze. Már nem.
  Baekhyun zavarodott sóhajt engedett, lebiggyesztette alsó ajkát, és elfordult a colostól. Nem foglalkozott vele, nem akart már tőle semmit, így inkább csak megvárta, míg a hotelhez érnek. Becaplatott a szobába, majd minden szó nélkül magára zárta a fürdő ajtót.
   Nem, nem, nem! – kántálta magában. Tudta, hogy nem szabad ezt csinálni, mégis minden gondolata Chanyeol teste körül forgott.

 Kissé megugrott, mikor lépteket hallott, nem akarta látni, úgy érezte minden felülkerekedik rajta, letámadta volna a másikat, és illetlen dolgokat csinált volna, utána pedig mélységesen szégyellheti magát a további időkben. Viszont az akkori szobatársa másképp gondolta. Óvatosan kopogott be a fürdőbe, majd zakatoló szívvel várta a választ, amit nem kapott meg. Az ajtó előtt állva csak arra várt, hogy Baekhyun megszólaljon. Úgy gondolta már annak is örülne, ha csak egy „tűnj el” - t kapna, de arra sem méltatta, pedig beszélniük kellett.

 Chanyeol legszívesebben toporzékolva hisztizett volna, de nem tette. Ki kellett tartania, nem hagyhatta annyiban, a szíve veszettül kalimpált, agya elborult, teljesen elveszett saját magában. Kopogni kezdett, nem várt választ, hisz nem szólalt meg, nem kérdezett, pedig rengeteg minden halmozódott fel benne. Ajkai elnyíltak, ujjaival a falapon kopogott és türelmesen várt, mert tudta, Baekhyun ki fog jönni.

****

 Chanyeol kínos mosollyal a szája szegletében ült az ágy végében. Kipakolt már a bőröndjéből, mindent elrendezett, kivette pizsamáját is, készült volna a fürdésre, hogy aztán lefeküdjön aludni, de a másik még mindig a fürdőben volt. Talán arra várt, hogy Chanyeol elhagyja a szobát, vagy ő kezdeményezze a szobatárs cserét a chatcsoportban, de semmi nem történt.
 A kisebb a vécén ült. A fedél lehajtva, tenyerébe temette arcát, amin apró cseppek folytak végig. Szakadozottan vette a levegőt, nem értette saját magát. Mi történt velem? – tűnődött. Sosem érzett semmit, nem akarta a másikat, most mégis úgy gondolta nekik tenniük kell valamit.
  - Baekhyun-ah!

  A colos hangja miatt egy másodperce se telt, hogy letörölje a könnyeit a másik. Nem akarta látni, nem akarta, hogy ott legyen vele, nem akarta, hogy úgy lássa. Összezavarodva, kipirosodott arccal, feldagadt szemekkel. Baekhyun felállt a vécéről és a tükör elé lépett, megmosta az arcát, majd az ajtó elé lépett. Remegő mivolta saját magát is megijesztette, nem gondolta volna, hogy ennyire összeomlik, csak azért, mert megkívánta az egyik csapattársát.
  - Hyung, szeretnék megfürdeni, illetve nem ártana megbeszélnünk egy-két fontos dolgot.
 Baekhyun nem tudott erőt venni magán, úgy érezte butaságot csinált. Arca lángolt, kezével pedig ágyékára markolt. Nem szabadott volna felidéznie magában a kisbuszban történteket, mégis megtette, a képek egy pillanat alatt ellepték agyát, majd meghátrálva esett össze a padlón. Ismét sírni kezdett, zavarodott volt, összegubancolta a szálakat, és ahhoz, hogy újra átlásson mindenen szüksége volt a másikra, de az esze mindig megállította.
  
  Chanyeol hallotta, ahogy a bent raboskodó hyungja összeesik, szinte látta maga előtt, ahogy elsápadva rosszul veszi a levegőt. Szüksége volt a segítségre, ő mégsem tudott odamenni hozzá, mert elválasztotta őket az a fránya bezárt ajtó. A colos leguggolt, ujjaival kopogni kezdte az egyik számuk ütemét, majd hangosan sóhajtva próbált lelket önteni a kisebbe.
   - Hyung, szeretném, ha tudnád, hogy minden rendben van. Nem kell elzárkóznod előlem, csak azért, ami történt a kocsiban. Ne kérdezd, hogy megbántam-e, fent voltam-e végig, vagy hogy érzek-e irántad valamit. Nem szeretnék válaszolni, mert tudom, hogy a barátod vagyok, aki még melletted lesz, kitudja meddig. Ha azt mondom, szeretlek, azt úgy értelmezed, ahogy csak szeretnéd, de kérlek, ne érezd magad rosszul miattam. Az én hibám minden, nem kellett volna… Ne zárkózz be, gyere ki, beszélgessünk, és lépjünk ezen túl, jó?

  Baekhyun üveges tekintettel hallgatta végig a kint lévő csapattársa mondókáját. Mindene bizsergett, ahogy az a mély hang átszűrődött az ajtón, míg ujjaival kopogott, amolyan megnyugtatásképp. Válaszolni szeretett volna, kinyitni az ajtót, sőt az is megfordult a fejében, hogy letámadja a másikat, de bizonytalan volt. Nem tudta mi tévő legyen. Aztán hirtelen rezegni kezdett a telefonja, tudta, hogy mi történik, látta, ahogy a chatablak felugrik és Chanyeol megkéri a menedzsert, hogy cserélhessen szobát a leaderrel, mert Baekhyunnal kicsit összekaptak. Az események gyorsan pörögtek, hiába olvasott el minden üzenetet, csak egyetlen egy maradt meg benne.

 "Nem szeretnék itt aludni, vele!"

   Chanyeol hazudott, minden vágya az volt, hogy ismét együtt alhasson a kisebbel, de ő nem akarta, úgy érezte elüldözte magától azzal, ahogy viselkedett.

 "Minden rendben, nem kell átjönnie Junmyeonnak. Kibékültünk, maradjatok a helyeteken. Holnap találkozunk! Jó éjt!"

   Nem értett semmit, teljesen összezavarodott, amikor elolvasta a még mindig a fürdőben raboskodó Baekhyun üzenetét. Idegesen csapta a telefonját az ágyra, majd trappolva az ajtóhoz sietett. Számon akarta kérni a másikat, de az ajtó kivágódott. Baekhyun enyhén zihálva ragadta meg a colos vállait, felpipiskedett, majd ajkait a másikéra nyomta. Nem gondolkozott, nem érdekelte minek mi lesz a következménye, csak szeretett volna végre pontot tenni ennek az egésznek a végére.

2018. július 23., hétfő

Napról-Napra


Prológus


   Hangosan felzokogtam. Három év telt el, én mégis képes voltam sírni utána. Borzalmasan szánalmasnak éreztem magam, egy olyan ember után kapálóztam, aki akkor már nem akart engem. Vagy talán mélyen, legbelül ő is érzett valamit, de elrontottuk. Egy egyszerű gimis szerelemnek indult, de én még a mai napig mást érzek, és az, hogy minden nap látom őt, ahogy előttem búcsúzik el az aktuális egyéjszakás kalandjától mérhetetlenül fáj.
Minden ilyen pillanat egy repedés a már amúgy is megviselt szívemen. Mindig aggódtam, hogy velem van a baj, hogy miattam áll a kapcsolatunk egy helyben, aztán sikerült felengednem, mindent lépésről lépésre csináltunk, Chanyeol mégis ott hagyott.
   Nem sokkal az után, hogy lefeküdtünk volt egy nagyobb vitánk. Chanyeol erőszakos lett, elborult az agya, pedig annyira szerettem, annyira akartam vele, mégis képes volt megfojtogatni, fájdalmat okozott nekem minden együttlétünk alkalmával, pedig elhittem neki, hogy gyengéd lesz. Az első olyan fantasztikusra sikerült, de aztán megkattant.

  Én azóta egy összetört szívű senki lettem. Az életemet vele képzeltem el, együtt kellett volna maradnunk, összeköltözni, ahogy a józan pillanataiban megbeszéltük, ő mégis mást választott. Elzüllött és Sehunékkal nem tudtunk rajta segíteni.
Minden este Jongdae karjaiban alszom el, várom, esküszöm, várom a pillanatot, hogy elém álljon, és csak annyit mondjon: Sajnálom!
   De félek ez sosem fog bekövetkezni. Akarom egyáltalán? Lehet, hogy mégsem.
Egyszerűen csak szeretném őt elfelejteni.
Napról napra...