![]() |
Ez a project valójában elég régen kezdődött, és bár akkor még a zöldfülű, kezdő írókat erősítettem volt egy emberke, aki úgy gondolta jó lenne, ha becsatlakoznék én is, és segíteném a projectet. Így aztán, két történetet megírtam akkor. Telt múlt az idő, talán egy év suhant el a fejünk felett, és most sikerült befejeznünk. Fejlődtem... sokat, így aztán a mostani másik három történet, amit megírtam, a másik kettővel összehasonlítva olyan, mintha két külön írótól jött volna. Pedig valójában, mindet én írtam, csak az idő és a gyakorlás miatt más lett az írási módom.
Remélem azért tetszeni fognak!

Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése