Lágy dallam a szobában. Meztelen testen végig szántó
ujjbegy, nagyot emelkedő mellkas, lassan kifújt, kéjjel teli levegő. Két test, mely
az elmúlt percekben egybe simulva, ringatózva élte át élete legszebb
pillanatait. Elködösült gondolatok, melyek már kitisztultak, a levegőben függő
szavak, amik egyre inkább erősödnek a másikban.
Egyikük sem
gondolta, hogy valaha eljutnak arra a pontra, hogy éhesen marnak egymás
ajkaira. Sehun mindig is az a fajta ember volt, aki mindent elviccelt, hagyta,
hogy a tettek megtörténjenek, sodródott az árral, míg a másik fél, mindig is
kicsit öntörvényű volt. Sosem szerette, ha meg van kötve a keze, ha nem tehet
meg bármit.
Az éjszaka
zavaró fényeit a koromfekete függöny sem tudta meg állítani. Pontosan úgy
vetült a szobára, hogy sejtető legyen. Hiába tudta mind a két fiatal, hogy
akkor ott, mi történt, talán még ők sem akarták elhinni.
Sehun meg akart
szólalni, magához akarta ragadni a pillanatot, hogy végre közölje a mellette
fekvő tapsifülessel, hogy mit érez, mi van a fejében, miért mosolyog
értelmetlenül a félhomályban. A mellkasát majd szétvetette a boldogság, de nem
tudta ajkait megmozdítani. Érthetetlen hümmögés volt csak, ami kiszökött
belőle. A másik lassan fordult az oldalára, izzadt homlokát Sehun vállához
nyomta, hatalmas, eres kezét pedig felsimította a mozdulatlan, már-már porcelán
színű hasra. Chanyeol meglepetten húzta fel a szemöldökét, megnyalta ajkait,
majd óvatos puszit nyomott a párja karjára.
- Jól érzed
magad? – mozdította meg hüvelykujját a másikon, majd erősen megragadta a
kidudorodó medencecsontot és maga felé fordította Sehun még lesokkolódott
mivoltát.
A fiatalabb nem válaszolt, csak lehunyt szemekkel
bólogatott és megragadva párja arcát mély csókba hívta. A szikrák ismét
pattogni kezdtek közöttük, érezte Sehun, hogy meg kell tennie, ki kell
mondania, mert szinte a torkát égette a szó. Az a szó, ami mindig is ott volt
kettejük között, de egyik sem mondta ki. Nem egy egyszerű szeretlekről volt szó,
Sehunnak többet jelentett, ha valaki tényleg ott volt mellette, és vigyázott
rá. Ha megkapta mind azt, amit szeretett volna a másiktól.
- Bíztam benned
Chanyeol. Bízok benned és ez mindennél fontosabb! – hangos levegővétel, majd
egymáshoz tapadó ajkak.
Ezt jelentette Sehunnak a szerelem, ha valakiben
teljes mértékig megbízhat. Akkor, abban a szobában ő biztonságban érezte magát,
úgy érezte senki és semmi nem változtathat a helyzeten. Jöjjön bármi, ő
Chanyeol mellett mindig nyugodtnak fogja magát érezni. És persze szerelmesnek.
Meglepődik
azon bárki is, ha azt mondom: másnapos fejfájással, lehányt ingujjal és
undorító szájízzel keltem? Gondolom most még igen, viszont van egy dolog, amit
még nem mondtam. Szerelmi háromszögbe keveredtem, és én voltam az a személy,
akit ki kellett iktatni.
Az egész
úgy kezdődött, hogy hat hónapja találkoztam vele.
Az első dolog, ami megfogott benne az a kidolgozott felsőteste, a karjai és a
szeme volt. Világos, már-már szürke haja, kissé izzadt tincsei, amik
homlokára tapadtak, illetve a szemei, amik megigéztek. Ahogy rám pillantott, súlyokkal a kezében, nyakán
kidudorodott erein akadt meg a tekintetem. Piszkos fehér trikója szinte szét
akart szakadni mellén a hirtelen bedurrant izmok miatt, én pedig megtorpanva
néztem őt.
Megnyalva
ajkaim, kissé remegő lábakkal léptem a mellette lévő géphez, majd a cuccaimat
lepakolva ültem le és kezdtem el emelni. Míg csináltam a beütemezett gyakorlatomat,
ha ötvenszer nem pillantottam rá a szemem sarkából egyszer sem. Viszont az
utolsó három percben már csak pimasz vigyorral támasztotta a falat és engem
nézett, éreztem a tekintetét rajtam. Lassan csúszott fel lábaimon, kezemen és
arcomra térve elmosolyodott. Koncentráltam, nyelvem kidugtam, míg lábaimmal
erőlködve emeltem a súlyokat. Befejezve a feladatot összeszedtem magam, majd
megtorpantam. Oda állt elém, megfogta a kulacsomat, letekerte a tetejét és
beleszagolt.
- Ízesített
vizet iszol edzés közben? – hangja mély, kissé karcos volt. Bohókásan megrázta
a fejét, majd a közeli mosdóba ment. Elvitte a kulacsom. Igazából nem akartam
rá parázni a dologra, és úgy voltam vele, majd veszek másikat. Nekem időre
kellett hazamennem, nem szabadott hagynom, hogy elvigyen magával a pillanat.
Így aztán mentem a futópadra, és beállítva azt tizenöt percre, kocogni kezdtem.
Alig kezdtem el, ő ismét megjelent előttem. Leállította a gépet, kezembe nyomta
a megtöltött kulacsot és kezével mutogatni kezdett, miszerint igyak belőle.
Sosem
gondoltam, hogy egy olyan emberrel fúj össze a szél, mint Chanyeol. Igazán
kedves ember volt, állandóan mosolygott, folyamatosan kereste a pillanatokat. A
pillanatokat, ahol a közelemben lehet, ahol meg tud érinteni. Másfél hónappal a
találkozásunk után történ az első gyomorbizsergető pillanat. Bár állítása
szerint véletlen volt, én tudom, hogy már akkor direkt csinálta a dolgokat, végig
simított a combomon. Aztán sorozatosan jöttek az incselkedések, megragadta a felkaromat
és úgy segített fel, edzés előtt a háztömb előtt várt, néha belecsípett a
fenekembe, hogy kicsit gyorsabban lépkedjek előtte.
Egy fáradt
estémen aztán elkapott, elvette azt, amit akart tőlem. A testemet nem adtam oda
neki, de szívemet igen. Lassan nyomott neki a háztömb koszos falának, keze a
hátamra simult ajkait az enyémnek nyomta, én pedig reménykedtem, hogy nem
álmodok. Nagyot szusszanva húzódtam el, majd a vállára döntve homlokom
elengedtem kabátját.
- Részeg
vagy – suttogtam szinte magam elé. Nem tagadta, nem mondott semmit, csak
erőszakosan mart ismét ajkaimra, míg kezeivel a kabátom alá nyúlt. Remegve próbáltam
összeszedni magam és eltolni, de erősebb volt nálam. „Itt van a jelent a fejemben, nem
tudom hogy végződik majd”
– de nem akartam, hogy olyat tegyen, amit másnap megbán, így aztán összegyűjtve minden
erőmet, meglendítettem a kezem. Megpofozva őt, majd bemenekültem a háztömbbe. Szinte
szaladtam a lifthez, sietve megnyomva a hetes gombot vártam, hogy minél
hamarabb felérhessek a lakásba, és biztonságban tudjam magam.
Utána nem találkoztam vele. Rosszul éreztem maga, hiányzott, hogy a
konditeremben mosolyogva állítsa fentebb a futó padot, hogy a vizemet
kicserélje, hiányzott nekem az a
Chanyeol, akit megismertem.
Ez a szerelem? Amikor ellököm magamtól, és
mégis minden porcikám hiányolja?
Kaptam egy üzenetet az incidens
után egy héttel, miszerint ne haragudjak rá. Nem tettem, sosem tudtam volna
haragudni rá, egyszerűen csak megijedtem, a torkomban dobogott a szívem, a
gyomrom bucskázott egyet és a lehunyt szemeim előtt csillagok jelentek meg.
Válaszoltam neki, hogy jöjjön fel
hozzám beszéljük meg és tegyük rendbe a dolgokat. Nem kellett volna
kezdeményeznem. Aznap este megtettem azt, amit nem gondoltam volna sosem, oda
dobtam magam neki, miután kellő mennyiségű alkoholt lecsúsztattam a torkomon. Onnan
pedig nem volt megállás, majdnem mindennap találkoztunk, szexeltünk és elment.
Chanyeolnak nem voltam más, mint egy játék, akivel jót szórakozhat, míg a másik
várt rá otthon.
**
- Ő itt Baekhyun – mutatott be a
másik félnek. Elöntött a düh, arcom kipirosodott, és az a rengeteg ábrándozás,
hogy majd mi együtt leszünk viccnek tűnt. Utáltam. Utáltam Chanyeolt, amiért
felültetett, amiért annyira beleestem. Utáltam Baekhyunt, mert ő sokkal többet
ért Chanyeol számára, mint én. Utáltam magam, mert elhittem, hogy érek
valakinek valamit.
- Luhan – mutatkoztam be, majd
meghajolva vékony kis teste előtt inkább előkerestem a telefonom és úgy tettem,
mintha valami fontos üzenetem jött volna. Persze, a kutya se keresett.
Aztán elkezdődött a lejtő,
belementem mindenbe. Én csak kiélveztem azt az időt, amikor vele lehettem, és
ha ez azt jelentette, hogy le kell innom magam, és szexelnem kell vele, hogy
érezzem felőle a törődést, megtettem. Hogy miért? Mert akkor éreztem magam
valakinek. Agyamat elborították a csúnya gondolatok, nem éreztem magamban erőt,
nem éreztem az élni akarást. Erőltetett mosolyokkal nyugtattam a
munkatársaimat, sminkkel takartam el a karikákat a szemem alatt, és hatalmas
ruhákkal az alkatomat.
Két hónapja nem kerestem. Két
hónapja kocsmából kocsmába járok, házibulikba esek be részegen és kitudja miket
teszek az idő alatt, míg homályba merül az elmém… Elvesztem.
Csak az jár a fejemben mindennap, amikor
felkelek, amit aznap este mondott.
„Új gyógymódom van a magányra.
És ha megadod nekem, amit akarok.
Akkor megadom, amit szeretnél.”
Hazudott nekem, én pedig naivan elhittem
mindent, amit mondott. Mert én csak egy elfeledett gyermek voltam, aki éhezett
a szeretetre, a törődésre. Beleestem a csapdájába, és talán sosem fogok
kilábalni ebből, mert a szavak belém égtek, és a csalódást nem tudom
feldolgozni. Még mindig szeretem és tönkre teszem magam, mindez miatta. Egy fiú
miatt, aki csak kihasználta a lehetőséget.
Ez voltam én… Egylehetőség.
Tudom, hogy semmi értelme, de 9 hónap kihagyás után ennyi jött ki belőlem erre a zenére. Sajnálom ._.
Csókolom! Visszatértem, mert... Mert tulajdonképp muszáj volt. ☺ Hoztam egy ilyen valamit, amit a Music Challenge-re írtam. Queen - I want to break free - számára kellett írni és belőlem ezt hozta ki. A címet nézzétek el nekem, tudom, hogy borzalmas, de több mint fél óra gondolkozás után ez tűnt a legjobbnak. Jó olvasást!
Leláncolva
éreztem magam, szerelmes voltam és vak. Te voltál az, aki elvakított. Hogy is
lehettem, annyira naiv? Miért nem hallgattam azokra a kis hangokra magamban,
akik néha-néha felvetettek egy-egy gondolatot veled kapcsolatban? Talán azért,
mert rosszak voltak, és én egy csodálatos embernek ismertelek meg. Olyan voltál, mint egy kaktusz. Hagytad,
hogy csodáljalak, figyeljek rád, gondozzalak, de amikor közelebb kerültem volna
hozzád, te megszúrtál. Hatalmas szemekkel néztél rám, bocsánatért esedeztél,
ezerszer elmondtad, hogy nehéz a természeted és még egy kicsit bírjam ki.
Amikor észbe kaptam a tüskéid már beborították a testemet, mindenhol.
Bár kétségbe
esetten álltál előttem nem tehettem mást, ki kellett mondanom azt, hogy vége.
Szerettem volna egy kis szünetet, azt akartam, hogy te magad is rájöjj, milyen
értékes vagyok. Hogy egy olyan ember volt melletted végig, aki segített, aki
ott volt, amikor bajban voltál. Akinek sírtál, amikor a szüleid elváltak, aki
mind végig semmibe vette a saját értékeit, hogy a tiédet őrizze. Ki akartam
szabadulni a kalitkából, amibe bezártál!
Az ajtóban állva
jöttem rá, hogy nem kéne. Aggódtam érted, már akkor, abban a pillanatban úgy
éreztem, hogy nem lesz, aki kihúzzon a depressziódból. Nem lesz, aki rád szól,
hogy vedd be a gyógyszered, mert másképp a betegséged felülkerekedik rajtad.
Eszembe jutott, amikor először láttalak az ágyba bújva. Csak halkan szuszogtál,
kiküldtél a szobából és inkább a fejedre húztad a takarót, hogy biztos ne láss,
és tudj pihenni. Azt hittem elkaptál valami betegséget a vendéglőben, de aztán
alig négy nappal később boldogan pattantál mögém, amikor a reggelit
készítettem. Elakartál menni futni, tele voltál energiával, és rájöttem mi is a
baj. Azért voltál velem olyan, amilyen, mert nem akartad, hogy a labilis lelkiállapotod
miatt megsajnáljalak. Azt akartad nekem beadni, hogy egy nem törődöm ember
vagy. De tudtam, legbelül éreztem, hogy ez nem így van.
- Mihez kezdek
nélküled? – kérdezted. Hangod megremegett, szemeid megteltek könnyel, míg
ujjaiddal erősen martál a kabátodba. Szerettem volna megrántani a vállamat, azt
mondani, hogy nem érdekel, én csak szerettem volna úgy élni az életemet, hogy
jó legyen, hogy ne érezzem magam burokba. Nem néztem a szemeidbe, nem akartam
elgyengülni, így minden szó nélkül csuktam be az orrod előtt az ajtót.
Hatalmasat
sóhajtva lépkedtem a szobánkba, leültem az ágyra és könnyeket hullajtva dőltem
el rajta. Sírtam, mert elküldtelek. Sírtam, mert szerettelek. Sírtam, mert te
voltál a mindenem Chanyeol, te mégis előrébb helyezted magad, én pedig bedőltem
a hazugságaidnak. Úgy éreztem végre kitörtem, lebontottam minden buta falat,
amit te építettél fel körém.