2019. december 28., szombat

Bizalom

 

Music Challenge





  Lágy dallam a szobában. Meztelen testen végig szántó ujjbegy, nagyot emelkedő mellkas, lassan kifújt, kéjjel teli levegő. Két test, mely az elmúlt percekben egybe simulva, ringatózva élte át élete legszebb pillanatait. Elködösült gondolatok, melyek már kitisztultak, a levegőben függő szavak, amik egyre inkább erősödnek a másikban.

  Egyikük sem gondolta, hogy valaha eljutnak arra a pontra, hogy éhesen marnak egymás ajkaira. Sehun mindig is az a fajta ember volt, aki mindent elviccelt, hagyta, hogy a tettek megtörténjenek, sodródott az árral, míg a másik fél, mindig is kicsit öntörvényű volt. Sosem szerette, ha meg van kötve a keze, ha nem tehet meg bármit.
  Az éjszaka zavaró fényeit a koromfekete függöny sem tudta meg állítani. Pontosan úgy vetült a szobára, hogy sejtető legyen. Hiába tudta mind a két fiatal, hogy akkor ott, mi történt, talán még ők sem akarták elhinni. 

   Sehun meg akart szólalni, magához akarta ragadni a pillanatot, hogy végre közölje a mellette fekvő tapsifülessel, hogy mit érez, mi van a fejében, miért mosolyog értelmetlenül a félhomályban. A mellkasát majd szétvetette a boldogság, de nem tudta ajkait megmozdítani. Érthetetlen hümmögés volt csak, ami kiszökött belőle. A másik lassan fordult az oldalára, izzadt homlokát Sehun vállához nyomta, hatalmas, eres kezét pedig felsimította a mozdulatlan, már-már porcelán színű hasra. Chanyeol meglepetten húzta fel a szemöldökét, megnyalta ajkait, majd óvatos puszit nyomott a párja karjára. 

 - Jól érzed magad? – mozdította meg hüvelykujját a másikon, majd erősen megragadta a kidudorodó medencecsontot és maga felé fordította Sehun még lesokkolódott mivoltát.
A fiatalabb nem válaszolt, csak lehunyt szemekkel bólogatott és megragadva párja arcát mély csókba hívta. A szikrák ismét pattogni kezdtek közöttük, érezte Sehun, hogy meg kell tennie, ki kell mondania, mert szinte a torkát égette a szó. Az a szó, ami mindig is ott volt kettejük között, de egyik sem mondta ki. Nem egy egyszerű szeretlekről volt szó, Sehunnak többet jelentett, ha valaki tényleg ott volt mellette, és vigyázott rá. Ha megkapta mind azt, amit szeretett volna a másiktól. 

 - Bíztam benned Chanyeol. Bízok benned és ez mindennél fontosabb! – hangos levegővétel, majd egymáshoz tapadó ajkak. 

  Ezt jelentette Sehunnak a szerelem, ha valakiben teljes mértékig megbízhat. Akkor, abban a szobában ő biztonságban érezte magát, úgy érezte senki és semmi nem változtathat a helyzeten. Jöjjön bármi, ő Chanyeol mellett mindig nyugodtnak fogja magát érezni. És persze szerelmesnek.