2017. július 29., szombat

Nem tudok aludni!



01:21
Chan.

01:22
Chanyeol!
Yoda!
Füles!

 Látta:01:23

01:23
Tudom, hogy fent vagy!
01:24
Mi a baj Baekhyun? 
01:24
Már egy pillanatra tényleg azt hittem alszol.

01:25
Aludnék, de felkeltem miattad -.-
01:25
Ne haragudj rám Chan.
01:26
Nem haragszom, de elmondod mi bajod van? 
01:26
Nem tudok aludni. 
01:26
Én tudok.
01:27
Ne hagyj már itt... :/
01:27
Elmondod, hogy mi a fenét akarsz tőlem? Majdnem fél kettő.
01:27
Beszélgetni.
01:28
Mégis miről? Egésznap a közeledben vagyok, és beszélgetünk. 
Baekkie, mond mit akarsz és aztán aludj kérlek, holnap korán kelünk.
01:29
De én nem tudok aludni.
 Nem vagyok fáradt, hiányzol mellőlem :'(
01:29
Ez aranyos. Mit szeretnél mit csináljak?
Te kint a nappaliban, én meg a helyemen.
Ha Kyungsooék meglátnak itt, baj lesz.
01:30
Boldog fél kettőt! kkkk
Gyere ki hozzám.
01:30
Nem vagy vicces. 
Ha ott lennék miért lenne jobb? 
01:30
Mert át tudnálak ölelni :3 
Rád pakolnám a lábam, és óvatosan csókolnék a nyakadba.
01:31
*--*
És utána? 
01:31
 Lassan simogatnám az oldalad, míg ajkaimmal a bőrödet kényeztetem. 
Aztán elkuncogva tartanám meg magam alkaromon, ajkaidhoz hajolnék,
míg kezeimet levezetném alhasadra.
01:32
 Ne írd tovább. Nem akarok felizgulni az éjszaka közepén! :/ 
01:32
Ha itt lennél mellettem, lehet nem csak olvasnád a sorokat. 
Míg én rajtad ügyködöm a gondolataidat is elfelejtenéd. 
Tudom, hogy imádod a zongora ujjaim, ahogy futkároznak az oldaladon!
Mintha épp a My Answer-t játszanám az Aerik előtt.
01:33
Bacon... fejezd be.
01:33
Baekhyunnak hívnak! 
01:33
Baekhyun-ah fejezd be.
01:34
Ha kijössz hozzám lehet befejezem.

Azt, amit elkezdtem szóban.
01:35
Párnát vigyek? 
01:35
Nem kell semmi.

Csak te. A nagy macim *-*
01:36
Egy pillanat, és kint vagyok! :*
01:36
Köszönöm Füles. Szeretlek! ♥



Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése