Music Challenge
Lágy dallam a szobában. Meztelen testen végig szántó
ujjbegy, nagyot emelkedő mellkas, lassan kifújt, kéjjel teli levegő. Két test, mely
az elmúlt percekben egybe simulva, ringatózva élte át élete legszebb
pillanatait. Elködösült gondolatok, melyek már kitisztultak, a levegőben függő
szavak, amik egyre inkább erősödnek a másikban.
Egyikük sem
gondolta, hogy valaha eljutnak arra a pontra, hogy éhesen marnak egymás
ajkaira. Sehun mindig is az a fajta ember volt, aki mindent elviccelt, hagyta,
hogy a tettek megtörténjenek, sodródott az árral, míg a másik fél, mindig is
kicsit öntörvényű volt. Sosem szerette, ha meg van kötve a keze, ha nem tehet
meg bármit.
Az éjszaka
zavaró fényeit a koromfekete függöny sem tudta meg állítani. Pontosan úgy
vetült a szobára, hogy sejtető legyen. Hiába tudta mind a két fiatal, hogy
akkor ott, mi történt, talán még ők sem akarták elhinni.
Sehun meg akart
szólalni, magához akarta ragadni a pillanatot, hogy végre közölje a mellette
fekvő tapsifülessel, hogy mit érez, mi van a fejében, miért mosolyog
értelmetlenül a félhomályban. A mellkasát majd szétvetette a boldogság, de nem
tudta ajkait megmozdítani. Érthetetlen hümmögés volt csak, ami kiszökött
belőle. A másik lassan fordult az oldalára, izzadt homlokát Sehun vállához
nyomta, hatalmas, eres kezét pedig felsimította a mozdulatlan, már-már porcelán
színű hasra. Chanyeol meglepetten húzta fel a szemöldökét, megnyalta ajkait,
majd óvatos puszit nyomott a párja karjára.
- Jól érzed
magad? – mozdította meg hüvelykujját a másikon, majd erősen megragadta a
kidudorodó medencecsontot és maga felé fordította Sehun még lesokkolódott
mivoltát.
A fiatalabb nem válaszolt, csak lehunyt szemekkel
bólogatott és megragadva párja arcát mély csókba hívta. A szikrák ismét
pattogni kezdtek közöttük, érezte Sehun, hogy meg kell tennie, ki kell
mondania, mert szinte a torkát égette a szó. Az a szó, ami mindig is ott volt
kettejük között, de egyik sem mondta ki. Nem egy egyszerű szeretlekről volt szó,
Sehunnak többet jelentett, ha valaki tényleg ott volt mellette, és vigyázott
rá. Ha megkapta mind azt, amit szeretett volna a másiktól.
- Bíztam benned
Chanyeol. Bízok benned és ez mindennél fontosabb! – hangos levegővétel, majd
egymáshoz tapadó ajkak.
Ezt jelentette Sehunnak a szerelem, ha valakiben
teljes mértékig megbízhat. Akkor, abban a szobában ő biztonságban érezte magát,
úgy érezte senki és semmi nem változtathat a helyzeten. Jöjjön bármi, ő
Chanyeol mellett mindig nyugodtnak fogja magát érezni. És persze szerelmesnek.
Szia!
VálaszTörlésHuh, egy olyan párossal írtál, akiket együtt semmilyen helyzetben sem tudnék romantikusan elképzelni, egyszerűen valamiért nem.. XD Valahogy olyan messzi állnak tőlem, lehet Sehun miatt, őt régebben mindig is Luhannal kedveltem ha yaoi, amúgy inkább hetero jelleggel. Sebooty olyan manly, bár itt alulmaradt Chanyeollal szemben. :D
Nagyon érzékien írtad le ezt a meglehetősen túlfűtött jelenetet, érzelmektől, vágyaktól, szenvedélytől fortyog a levegő. Külön megfogott, aogy az apró mozdulatokat, jelenségeket és ezzel nagyobb figyelmet adtál nekik. Szerintem ettől sokkal szenvedélyesebb lett az egész. Plusz jó választásnak tartom, hogy E/3-ban írtál, kívülről sokkal beláthatóbb volt az egész jelenet, közben mindkettejüket kellően belevontad és megszólaltatttad az érzéseiket, gondolataikat tevékenységben fejezted ki. Huh, hát nagyon tetszett.
Amikor mondja Sehun, hogy "bíztam benned", akkor egy pillanatra azt hittem, hogy most megszakad a varázs és negatyv kimenetele lesz, de megnyugodtam, a következő mondatnál és helyreállt a lelki békém :D Szerintem ez a fajta leírása a szeretkezésnek a legjobb, nem túl részletekbe menő, hanem az érzelmeket van a hagsúly, és ezt szeretem.
A dallal közvetlen kapcsolatot nem igazán találtam, de ha nem is vitted bele közvetlen, érdekes, hogy neked így formálta az írásodat. Azt elárulod, hogy mi ihletett meg és hogy fogalmazódott meg ez az írás? Őszinté a dallal kapcsolatban előbb gondoltam valami negatívabb angst jellegűre, mint ilyen szép, bársonyba burkolt romantikusra.
Klassz írás lett, tetszett! Köszönöm, hogy olashattam! Várom a következőt is! ^^
Szia^^
VálaszTörlésNekem az egyik örök nagy kedvenc párosom a ChanHun, úgyhogy köszi, hogy velük írtál:-)
A dalt igazán én sem érzem benne, bár szerintem az én történetemben sem nagyon jelent meg most.
Aranyos írás volt, bár én egy kicsit megúszósnak találtam most, bocsi! Mármint igazán nagy történések nem voltak benne. A szeretkezés része valóban szépen volt megírva, csak hát én nem nagyon tudok mit kezdeni azokkal az írásokkal, amik csak erről szólnak. Nekem ez úgy lett volna kerek, ha előtte vagy utána történik még valami cuki vagy vicces vagy megható…
A bizalom fogalma viszont tetszett. Szerintem is csak akkor lehet valakit igazán közel engedni magadhoz, ha megbízol benne, ezt jól ábrázoltad.
Köszönöm, hogy olvashattam, és várom a következőt^^
Szia!
VálaszTörlésŐszintén szólva nem véletlen nem szeretek olyan történeteket olasni, ahol megjelenik a szeretkezés, mert sokan egyszerűen nem tudják jól megírni és kényelmetlenül érzem magam olvasás közben, de neked emiatt nem kell aggódnod, mert szerintem remekül átadtad. Kis megmozdulásokat, érintéseket hangsúlyoztál ki, amivel sokkalta érzelmesebbre sikerült, mintha nagyobb képekben szemléltetted volna a történéseket.
A dalt én sem érzem benne, de ezt leszámítva nincs belekötni valóm. ^^
Köszönöm, hogy megírtad, várom a következőt is! uwu
Szia!
VálaszTörlésNem hiszem, hogy valaha is olvastam szeretkezos vagy szeretkezes utani jelenetet ugy, hogy ennyire nagy korbe meg lett volna kerülve maga az akció. Megis teljesen jol atjott az egesz es rögtön tudtam, hogy miről van szó. És igazan tetszett! Szépen, érzékien irtad le az apró dolgokat, amiből az embernek atjött a törödés a mozdulataikból.
A dalhoz szerintem egyaltalan nem kapcsolodik a tortenet, ugyhogy nekem erdekes, hogy teged ilyen modon ihletett meg. Ettől függetlenül maga az iromany élvezetes volt, ja meg attol, fuggetlenül is, hogy a yaoi, a ChanHun meg plane olyan messze van tőlem... De ezen túltettem magam, mert ez alapjan nem helyes megitelni egy novellat.
Koszonom, hogy olvashattam! :)
Szia!
VálaszTörlésTudom, késtem, de mentségemre szóljon, hogy nagyon igyekeztem!!
Oké, nem tudok elmenni a páros mellett szó nélkül, mert elmondhatatlanul imádom őket és annyira nagyon örültem, hogy velük írtad meg ezt a novellát. Nagyon ritka, hogy bárki is írna velük, szóval most enyhén vigyorogva fogom végigülni a soron következő előadást. Köszönet ezért.
Tetszett, hogy noha volt egy kis erotikus tartalma, nem lett smut. Mindenki tudja, mi történt, de mindenkinek a képzeletére lett bízva, hogy hogyan és mint. Többnyire jó volt a helyesírásod is, egyetlen egy hiba akasztott csak meg, de az is inkább tűnt figyelmetlenségnek, mintsem a tudás hiányának (ez a “meg állítani” volt, ha esetleg ki szeretnéd javítani).
A “tapsifüles” megnevezés valami eszméletlenül aranyosnak hatott. Komolyan, itt vigyorogtam a teremben és senki nem értette mi a bajom.
Összességében nagyon-nagyon tetszett, borzalmasan örültem a párosnak, és nagyon köszönöm, hogy olvashattam! ❤️
Pakkson